چشم انداز

شرکت داتام تجهیز فرهان بعنوان تولید کننده دستگاه رگ یاب در طراحی مهندسی این دستگاه ها همواره تلاش داشته تا از قطعات و تکنولوژی هایی استفاده کند تا قیمت را در بالاترین حد کیفیت به حداقل برساند . زیرا قیمت رگیاب یکی از موانعی است که مانع تجهیز مراکز درمانی در ایران به دستگاه رگ یاب می شود . از طرفی مهندسین و تکنسین های بخش تولید شرکت داتام تجهیز دستگاه ها را بگونه ای طراحی و ارائه می کنند که کاربر نیاز به هیچ دانش پیشین درمورد استفاده از این دستگاه ها را نداشته باشد .

البته ما از زمان خرید رگ یاب توسط مرکز درمانی همواره پشتیبان آنها هستیم . برای ما خرید رگیاب توسط مرکز اولین قدم خدمات است . در اولویت چشم انداز ما تجهیز تمامی مراکز به دستگاه رگ یاب هستند . بدون اینکه قیمت مانعی جهت عدم تجهیز باشد . از طرفی نگرانی هایی که ممکن است از بابت خدمات پس از فروش رگیاب های وارداتی وجود دارد از بین برود .

کاهش استرس بیماران و پرسنل نیز باعث افزایش راندمان و کاهش فضای استرس زای طی کردن مراحل درمان بیماران است . که همین موضوع باعث افزایش سطح سلامتی بیماران و رغبت افرادی است که به دلیل مشکلات ژنتیکی یا ارثی یا بیماریهای خاص دارای رگ های آشکار نیستند . همین امر می تواند موجب می شود تا طی کردن درمان افراد و بیماران با درد بسیار کمی همراه باشد تا سطح درمانی افزایش یابد .

از طرفی بطور کلی دستگاه های رگ یاب بدلیل نوع تکنولوژی ساخت، قیمت بالایی دارند که این موضوع سبب شده تا در ایران مراکز درمانی نتوانند از عهده خرید آن برآیند . این در صورتی است که در دنیا دستگاه رگ یاب یکی از تجهیزات عمومی در مراکز درمانی بشمار می رود. از این رو چشم انداز و ماموریت ما فراهم سازی امکانی برای تجهیز مراکز درمانی داخل ایران به دستگاه های رگ یاب با قیمتی مناسب و اقتصادی است . چراکه سایر رگیاب های وارداتی بسیار گران بوده و در خدمات پس از فروش آنها عملا امکان پذیر نبوده و در صورت بروز کوچکترین مشکل فنی قابل رفع نمی باشند. اما تکنسین های آموزش دیده ی ما خدمات پس از فروش این دستگاه را از صفار تا صد بر عهده دارند.