سیستم عملکرد رگیاب

فناوری استفاده شده در رگیاب های داتام به متخصصان مراقبت های بهداشتی این امکان را می دهد که عروق سطحی را به منظور شناسایی رگ ها برای دسترسی بهینه وریدی محیطی یا اجتناب از وریدها در طول روش های زیبایی، تجسم کنند.

 

یک راه حل ساده و ایمن رگیاب

با توجه به اینکه بیش از 90 درصد از بیماران در مقطعی در طول اقامت در بیمارستان تحت درمان IV قرار می گیرند، رگ یاب داتام یک راه حل ساده و ایمن است که می تواند مهارت ارزیابی ورید را افزایش دهد، به جلوگیری از عوارض بیمار IV کمک کند و اولویت های بالینی و عملیاتی را برطرف کند.

پزشکان می توانند سیاهرگ ها، دریچه ها و دو شاخه شدن را ببینند که با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیستند، که منجر به تصمیمات ارزیابی بهتر محل، بهبود قرار دادن سوزن/کاتتر و افزایش مراقبت از بیمار می شود. اطلاعات بیشتر در مورد رگیاب vns6

 

 

با تکنولوژی ساخت رگ یاب آشنا شوید

رگیاب vns6 یک دستگاه غیرتماسی است که تفاوت آن با مدل های دیگر این است که رگ های واقعی را در نمایشگر نشان می دهد. زیرا تعدادی از رگ یاب های پروژکتوری هستند که تصاویر از قبل طراحی شده ای را در بانک خود دارند و نزدیکترین شکل و نقشه رگ را روی بدن پروژکتور می کند . اما رگیاب داتام vns6 رگ های واقعی را نشان می دهد نه اینکه یک تصویر گرافیکی پیش فرض را نشان دهد.

با فناوری که این رگ یاب دارد دستگاه نیازی به کالیبراسیون ندارد و به پزشکان اجازه می دهد تا نقشه واقعی رگ ها را مشاهده کنند.
vns6 دارای اسکن اتوماتیک پوست است و نیازی نیست تا دکمه ای برای هر سن بیمار بفشارید .

این دستگاه دارای پایه نیز هست که البته در پک آن قرار دارد و هنگام خرید رگ یاب نیازی نیست تا هزینه اضافی بابت پایه بپردازید.

یکی دیگر از موارد مورد توجه درمورد دستگاه رگ یاب خرید آن خدمات پس از فروش آن است . ممکن است شما رگیاب های آمریکایی یا سایر کشورها را تهیه کنید . اما شرکت های ارائه دهنده نمی توانند تعمیرات و خدمات را به شما ارائه دهند .

در نظر داشته باشید تا تکنسین های آموزش دیده ی ما در صورت بروز کوچکترین مشکل در مورد این دستگاه رگیاب می توانند آنرا تعمیر کرده و تمامی قطعات یدکی لازم آن نیز موجود است .

تمامی تنظیماتی که زیر تصویر دستگاه مشاهده میکنید بصورت خودکار و اتوماتیک تنظیم می شوند . اما اگر در حالت و شرایطی احساس کردید که می توانید شرایط بهتری را برای نمایش رگ ها ایجاد کنید، می توانید این تنظیمات  را بصورت دستی انجام دهید . نمایشگر این رگیاب تاچ بوده که البته دارای یک مداد است که می توانید آن تنظیمات را تغییر دهید .

همچنین اسکن اتوماتیک این دستگاه باعث می شود تا شما هیچ تنظیمی را انجام ندهید و افراد مختلف با سنین متفاوت و انواع پوست مختلف بتوانند بصورت مداوم و پشت سر هم از دستگاه استفاده کنند .

پیش تر نیز ذکر کردیم که دستگاه نیاز به کالیبراسیون ندارد . تمامی امور مربوط به کالیبراسیون بصورت خودکار انجام می شود.

 

مطالعاتی که ما درباره ارزیابی بالینی و تجربه های بیماران از فناوری این رگ یاب داشته ایم

تجربه یکی از مشتریان از این رگ یاب داتام vns6

“من تنها چند روز است که از این دستگاه رگ یاب استفاده میکنم و تعجب میکنم که طی این سالها از این تجهیز استفاده نکرده بودم! من در تمام شیفت های کاری خودم مجبور به رگ گیری برای تزریق یا خونگیری بودم و با اینکه سالهاست این کار را انجام میدهم اما باز هم 2 تا 3 بار تلاش برای انتخاب بهترین نقطه برای تزریق سوزن پیش می آید . اصلا در ایران این عدد بسیار طبیعی و نرمال است . اما خب همیشه درگیری و نارضایتی برای بیماران مخصوصا گروه سنی پایین – که در این کیس ها این دستگاه رگ یاب نوزاد بحساب می آید- وجود دارد .
از بهترین ویژگی هایی که این رگ یاب دارد این است که برای تمامی افراد بصورت اتوماتیک اسکن را انجام می دهد و من نیاز نیست تا برای هر بیمار تنظیمی را روی دستگاه انجام دهم . به تمامی همکاران خودم توصیه می کنم حتما این رگیاب را تهیه کنند . زیرا پس از خرید رگ یاب متوجه می شوند که چقدر استرس در حین کار برای من و بیمار کاهش یافته و کیفیت درمان بالاتر می رود. بخصوص برای افرادی که بصورت مکرر نیاز به تزریق دارند.”

 

متعلقات همراه رگ یاب VNS6

ما در حین طراحی و ساخت این رگیاب پیش بینی های مختلفی را برای استفاده در هر محیطی از این دستگاه کرده ایم . اولا به این نکته اشاره کنیم که در جعبه دستگاه یک عدد پایه وجود دارد . این پایه قابلیت تنظیم زاویه در هر مقداری است . علاوه بر آن بازویی اصلی قابلیت چرخش 360 درجه را داراست . همچنین خود دستگاه براجتی روی پایه قابل اتصال بوده و از محل اتصال نیز در زوایه Z قابل تغییر است . در مورد اتصال کلی پایه نیز دو نوع در نظر گرفته شده است .

یکی نصب پایه دستگاه بصورت موقت و دیگری بصورت دائم . در روش اول پایه با یک پیچ بلند ال مانند به لبه یک میز محکم می شود . در این روش دستگاه و پایه را می توان در هر زمانی جابجا نمود .

دومین حالت نصب دائم پایه رگیاب است که همان پایه را بجای استفاده از پیچ بلند L با 4 عدد پیچ خودکار در در جعبه موجود هست به سطح مورد نظر بصورت دائم پیچ می شوند . در این سقوط دستگاه در اثر برخورد سهوی بیماران یا پرسنل غیر ممکن است.

متعلقات رگیاب vns6

به دنبال مدل قدیمی رگیاب شرکت ما هستید ؟ آخرین مدل رگیاب که ارائه کرده ایم رگیاب مدل vns6 است . مدل های قدیمی تر ما شامل رگیاب VNS5 و VNS4 بوده اند که دیگر تولید نشده اند . به دلیل توقف تولید مدل VNS5 ما فقط مدل VNS6 را می توانیم به شما ارائه کنیم . این مدل ورژن بروزرسانی شده ی نسخه های قبلی است .