خدمات و محصولات

شرکت داتام تجهیز فرهان بصورت تخصصی بر تولید دستگاه های رگ یاب قعالیت میکند . این شرکت تولید کننده دستگاه رگیاب است نه وارد کننده . این موضوع این مزیت را در پی دارد که در صورتیکه دستگاه دچار کوچکترین مشکلی شد براحتی توسط تکنسین های آموزش دیده ما قابل رفع است .

رگ یاب

همچنین در اهداف ما موارد زیر در اولویت است :

  • قیمت های مناسب
  • خدمات پس از فروش
  • سادگی استفاده از دستگاه ها
  • پشتیبانی و آموزش پس از فروش

دستگاه تولید شده توسط این شرکت یک دستگاه غیرتماسی است . بدین منظور که نیازی نیست تا دستگاه با پوست بدن تماس داشته باشد . کافیست دستگاه را در فاصله از بدن بیمار قرار داده و در نمایشگر آن بصورت زنده رگ ها را مشاهده کنید . البته این دستگاه دارای پایه نیز هست . پایه آن قابلیت نصب موقت و نصب دائم را نیز دارد . البته بابت پایه هزینه اضافی پرداخت نمی شود . نام آخرین مدل دستگاه رگیاب VNS6 است . این مدل تمامی مجوز ها و تست های عملکرد ایمنی الکتریکی پزشکی را پشت سر گذاشته و شرکت موفق به دریافت پروانه تولید از اداره تجهیزات پزشکی شده است . همچنین این دستگاه در ایران دارای ثبت اختراع با پشتیبانی 20 سال می باشد .

در این دستگاه از تکنولوژی های پردازش تصویری و الگوریتم های هوش مصنوعی به همراه راندمان و سرعت بالا استفاده شده است . این دستگاه رگیاب هسته ی پیچیده ای دارد اما کاربری آن بسیار آسان است . فقط کافیست دستگاه را روشن کرده و استفاده کنید . تمامی سنسورهای دستگاه امور را انجام می دهند . از نوع پوست و اسکن آن گرفته تا نور محیط و میزان روشنایی تصویر در بهینه ترین و بهترین و واضح ترین حالت ممکن . برای اطلاعات بیشتر درمورد رگیاب و قیمت خرید آن با کارشناسان ما در تماس باشید .

رگیاب
دستگاه رگیاب قیمت مناسب تولید کننده داتام تجهیز

 

جهت سهولت استفاده برای این دستگاه یک پایه قابل تنظیم تعبیه شده است .

دستگاه رگیاب خرید
دستگاه رگیاب خرید و قیمت