درباره داتام تجهیز فرهان

درباره رگ یاب های داتام تجهیز

یکی از امور روتین در مراکز درمانی انجام تزریق یا خونگیری است . اما پیدا کردن رگ مناسب جهت تزریق یا خونگیری یا بطور کلی رگ گیری یکی از امور استرس آور است . اما …

شرکت ما تدبیری برای این مشکل اندیشیده است . مشکل استرس حین رگ گیری هم پرستار و هم بیمار را تحت شعاع قرار میدهد.  شرکت داتام تجهیز فرهان با خدف رفع این مشکل اقدام به طراحی و تولید دستگاه رگ یاب قیمت مناسب کرده تا همه مراکز درمانی بتوانند براحتی خرید رگیاب را انجام کنند . از مزایای دستگاه رگیاب تولید شرکت ما به موارد زیر اشاره میکنیم :

مزایای رگیاب

  • رگ یاب قیمت مناسب
  • خدمات پس از فروش
  • گارانتی کامل رگیاب ها
  • استفاده آسان
  • قابل استفاده برای تمامی سنین و افراد
  • قابل اعتماد

آخرین مدل رگ یاب تولید شده توسط شرکت داتام تجهیز فرهان دستگاه رگیاب VNS6 است . این دستگاه یک رگیاب غیرتماسی لیزری است . بدین معنی که نیازی به تماس با پوست بیمار را ندارد . این رگیاب قیمت بسیار اقتصادی و مناسبی دارد . درست است که دستگاه های رگ یاب بدلیل نوع تکنولوژی ساخت قیمت بالایی دارند که این موضوع سبب می شود که بسیاری از مراکز نتوانند خرید رگیاب را انجام دهند . بعلاوه که رگ یاب در تمام دنیا در گروه تجهیزات عمومی قرار میگیرد . ما با هدف رفع این مانع اقدام به طراحی و تولید رگ یاب و تنظیم قیمت بسیار مناسب است .

بطور کلی ما راه حل های ساده ای را برای بهبود نتایج دسترسی عروقی برای بیمارانی که تحت درمان IV، روش های دسترسی وریدی یا سایر درمان ها هستند، توسعه می دهد. این شرکت تنها دستگاه مبتنی بر کلاس B را توسعه داده است که برای کمک به پزشکان برای دیدن وریدهای سطحی و قرار دادن دقیق سوزن جهت خونگیری یا تزریق استفاده می‌کند.

رگیاب داتام بهترین دستگاه رگ یاب است که به طور زنده در نمایشگر خود نشان می دهد و مهم تر از آن نیازی به کالیبراسیون ندارد و به پزشکان این امکان را می دهد که با هر بار استفاده، رگهای هر بیمار را به دقت مشاهده کنند. 

ماموریت رگیاب های داتام افزایش قابلیت های ارزیابی و نمایش ورید و کمک به جلوگیری از عوارض و اشتباهات هنگام تزریق است. 

کاربردهای رگیاب در مراکز مختلف

ارتباط با ما

سیستم رگیاب یا ورید یاب

فناوری مورد استفاده در این رگ یاب، سطح کیفیت و رضایت بیماران هنگام رگ گیری یا تزریق افزایش می دهد.
جوامع حرفه ای پیشرو استفاده خرید رگیاب را یک تصمیم گیری آگاهانه برای افزایش کیفیت مراقبت توصیه می کنند. هنگامی که پزشکان از دستگاه رگیاب یا وریدیاب برای قبل از تزریق یا خونگیری استفاده می کنند، می توانند به سرعت و بهینه موارد تزریق را انجام دهند. استفاده از رگیاب باعث موفقیت در اولین تلاش را برای پیدا کردن رگ تزریق می شود. ادامه متن