دسترسی و رگیابی با رگیاب

دسترسی و رگیابی با رگیاب

استرس شروع یک رگیابی را با دستگاه رگیاب داتام از بین ببرید. این دستگاه با استفاده کاربری آسان که از نظر بالینی اثبات شده است، روند شروع رگیابی با رگ یاب را در همه بیماران، حتی بیمارانی که دسترسی وریدی آنها دشوار است، تسهیل می کند.

از تزریق یا خونگیری می ترسید؟

تو تنها نیستی!
رگیابی یک مهارت بالینی ضروری است که چالش هایی را برای بسیاری از کادر درمان بخصوص پرستاران ایجاد می کند. با بیش از 330 میلیون تزریق یا خونگیری محیطی هر سال در ایالات متحده (منبع)، رگیابی و تزریق یکی از رایج ترین روش ها در طول درمان های مختلف است.

رگیابی برای بسیاری ار پرستاران حتی پرستاران با تجربه بدون رگیاب یک مهارت دشوار است که حتی با تمرین های قابل توجه نیز بدست نمی آید. به طور متوسط، بین دو تا سه تلاش ناموفق برای نقطه مناسب برای تزریق (منبع) اثبات و آمارگیری شده است، و بصورت دقیق تر در این گزارش آمده است که دسترسی به نقطه مناسب وریدی در 10٪ تا 30٪ مواقع در بیماران ED رخ می دهد. (منبع)
 

دستگاه رگیاب داتام vns6

شروع دشوار رگیابی برای بسیاری از پرستاران، که نمی خواهند باعث ناراحتی و استرس اضافی برای بیمار شوند، اضطراب ایجاد می کند. ناگفته نماند که زمان اضافی برای چندین بار تلاش یا یافتن یک همکار برای امتحان کردن را در نظر نمیگیریم.

خوشبختانه راه حلی برای کاهش استرس و ناراحتی وجود دارد.

دستگاه رگ یاب داتام vns6 یک دستگاه با فناوری حذف وریدهای غیر قابل تزریق است که برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی طراحی شده است تا وریدهای مناسب را برای دسترسی ایمن و کارآمد – حتی در بیمارانی که دسترسی وریدی آنها دشوار است – ارزیابی میکند. نشان داده شده است که این دستگاه تشخیص رگ با استفاده آسان و موفقیت اولین تلاش را تا 98٪ بهبود می بخشد.

 

هزینه تلاش های ناموفق بدون رگیاب

در بین تمام روش‌های پزشکی تهاجمی، رگ‌گیری رایج‌ترین است و این تلاش‌ها برای رگ‌گیری ممکن است با شکست مواجه شوند. در نتیجه:

رگیابی یک مهارت بالینی ضروری است که چالش هایی را برای بسیاری از کادر درمان بخصوص پرستاران ایجاد می کند. با بیش از 330 میلیون تزریق یا

  • آزمایش‌های خونی که تشخیص ومدیریت بیمار را تسهیل می‌کند ممکن است به تأخیر بیفتد.
  • درمان داخل وریدی ممکن است به سرعت شروع نشود.
  • دسترسی آسان کادر درمان به ورید بهینه دشوار می تواند بهره وری را کاهش دهد.
  • بیماران ممکن است سوزن های غیرضروری و ناراحتی اضافی را تحمل کنند.
  • استرس ممکن است برای بیماران و کارکنان افزایش یابد.

 

تکنولوژی رگیاب داتام VNS6

ویژگی های دستگاه رگ یاب داتام مدل VNS6 و مشخصات

کاربری و یادگیری آسان

هیچ کالیبراسیون یا تنظیمات قبل از استفاده لازم نیست – می توانید بلافاصله از آن استفاده کرد. تمامی تنظیمات بصورت خودکار انجام می شوند.

دارای پایه نگهدارنده

پایه قابل تنظیم و بازوهایی های آن باعث می شود تا دستگاه رگیاب در جایی که مناسب است استفاده شود. اتصال پایه بصورت دائم و یا موقت انجام میشود.

نمایش رگ های واقعی

بسیار از دستگاه ها پروژکتوری تصاویر پیش فرض و شبیه ترین تصویر را روی دست می اندازند. اما این مدل رگ های واقعی را در نمایشگر خود نشان می دهد.

هر سنی هر جنستی

اسکن خودکار دستگاه باعث می شود تا بدون انجام هیچ تنظیماتی نوزاد تا بزرگسال را پوشش می دهد. از این رو این یک دستگاه رگیاب نوزاد تا بزرگسال است.


کار در هر محیط نور

سنسور تشخیص نور محیط دستگاه تنظیمات را انجام می دهد تا دستگاه در هر شرایط نوری بصورت خودکار تنظیم شده و بهترین عملکرد را داشته باشد.

اندازه کوچک و مناسب

یکی از مزیت های این دستگاه و پایه ی آن که قابل تنظیم است کمجا بودن آن است که می تواند براحتی در هر محیطی استفاده شود.

تنظیمات خودکار

شما تحت هیچ شرایطی نیاز نیست تا تنظیماتی را انجام دهید . دستگاه بصورت خودکار همه امور را انجام می دهد.

خرید دستگاه

برای خرید دستگاه رگیاب مدل vns6 با ما تماس بگیرید.