لوازم جانبی رگیاب VNS6

لوازم جانبی که برای دستگاه داتام مدل VNS6 در نظر گرفته شده است برای استفاده به راحت ترین شکل ممکن طراحی شده اند. ما در پکیجی که ارائه می دهیم یک پایه و بازویی در نظر گرفته ایم که نوع اتصال آن بسیار ساده باشد .
پایه دستگاه رگیاب از دو بازوی اصلی تشکل شده است که در زوایای مختلف قابل تنظیم هستند . اولین تنظیم از قسمت پایه مشکی رنگ بوده که می تواند به دو شکل به محل مورد نظر نصب شود که در ادامه توضیح می دهیم .

بازوی بعدی نیز از قسمت وسط قابل تنظیم است . این بازوها از طریق پیچ های آلن به هم اتصال دارند که بیشترین ایمنی را ارائه دهند . برای تنظیم بازوها چه از ابتدای اتصال به میز با صندلی و یا وسط دو بازو ابتدا پیچ ها را با آچاری که در بسته بندی دستگاه قرار دارد شل کرده و پس از تنظبم در زاویه مناسب بوسیله همان آچار محکم میکنیم .

دومین بخش تنظیم در انتهای دو بازو می باشد که می تواند دستگاه را در محور Z تنظیم کنید. در آن بخش هم از همان نوع پیچ با همان سایز استفاده شده است . این بخش از طرفی به انتهای بازو و از طرف دیگر به خود دستگاه متصل شده است .
مانند روش قبلی که توضیح داده شده ابتدا بوسیله آچار شل کرده، زاویه را تنظیم و در نهایت پیچ را محکم میکنیم. این قطعه از طرفی به انتهای بازویی و از طرفی به خود دستگاه متصل می شود .

البته نحوه نصب بصورت کامل و جامع با راهنمای تصویری در دفترچه راهنمای دستگاه درج شده است . مورد دیگری که به آن اشاره میکنیم بخش انتهایی دستگاه است . این بخش طوری طراحی شده که هم بتوان بوسیله 4 عدد پیچ خودکار (که در وسایل همراه نیز قرار داده شده) به محل مورد نظر وصل کرده و یا بوسیله پیچ L بزرگ آنرا متصل نمود . البته در روش دوم تنظیم می توان پایه را به جاهایی که دارای لبه هستند متصل کرد . مانند لبه میز یا صندلی .
همیشه توجه داشته باشید که ابتدا پایه را نصب کرده و سپس دستگاه را به آن متصل کنید . این موضوع را بمنظور عدم سقوط دستگاه اشاره میکنیم .
از جمله قطعات در بسته بندی همراه :

  • دستگاه اصلی
  • بازوها
  • یک عدد گارو برای موارد خاص
  • پیچ های خودکار
  • آچار آلن
  • 6 ضلعی سفت کننده پیچ در حالت اتصال موقت پایه
  • مداد دستگاه جهت تغییر تنظیمات بصورت دستی
  • دفترچه راهنما

هستند . در هر صورت نگران بسته پایه و اتصالات نباشید زیرا تمامی توضیحات در دفترچه راهنما به انظمام تصویر ارائه شده و در این بخش بصورت کلی به آن اشاره کردیم.