درباره ما

یکی از امور روتین در مراکز درمانی انجام تزریق و خونگیری است . اما پیدا کردن رگ مناسب برای پرستاران و بیماران عملی استراس آور است. به همین دلیل شرکت ما داتام تجهیز فرهان اقدام به طراحی و تولید انواع دستگاه رگ یاب نموده است . دستگاه رگیاب شرکت داتام تجهیز فرهان مدل غیر تماسی VNS6 است . این رگیاب یک رگ یاب لیزری و غیر تماسی است که بدون نیاز به تماس با پوست بدن بیمار می تواند رگ های بیمار را بصورت زنده در نمایشگر خود نشان دهد .

 

قیمت رگ یاب مناسب

بطور کلی دستگاه های رگیاب بدلیل نوع تکنولوژی ساخت ارزان نیستند . اغلب فکر می کنند که رگیاب قیمت نجومی دارد . که البته این نظر خیلی دقیق نیست . درست است که ممکن است رگ یاب قیمت بالایی داشته باشد و این موضوع سبب شود که در ایران مراکز درمانی از عهده خرید آن بر نیایند . اما چشم انداز شرکت داتام تجهیز فرهان با تنظیم قیمت رگیاب بصورت اقتصادی فراهم سازی بستری رزان برای خرید رگ یاب برای همه مراکز درمانی است .

دستگاه رگیاب در تمام دنیا یکی از تجهیزات عمومی در مراکز درمانی بشمار می رود . البته این امر در ایران به این صورت نیست . اما در نظر داشته باشید که این زمانی برای تمایز است . زیرا تجهیز مرکز درمانی به دستگاه رگ یاب باعث می شود تا بیمارانی که برای تزریق یا خونگیری می خواهند به مرکزی مراجعه کنند، مرکز شما را که مجهیز به دستگاه رگ یاب است انتخاب و به دیگران معرفی می کنند .

 

گارانتی دستگاه ها

بازار ایران مملو از محصولات پزشکی با برندهای مختلف است که این موضوع، انتخاب کالا را برای خریدار مشکل میسازد. در این میان آنچه برای مصرف کننده مهم است تضمین کیفیت و انطباق دستگاه با استانداردهاست که با دو واژه ی گارانتی و وارانتی بیان میشود‌. درواقع گارانتی و وارانتی جز حقوق مصرف کننده شناخته شده اند.
بسیاری از شرکت های تجهیزات پزشکی واردکننده یا تولیدی به علل مختلف از ارائه گارانتی و وادانتی معذورند ولی شرکت داتان تجهیز با تکنسین های فنی آموزش دیده ی خود در تمام مراحل خرید و پس از آن در هر نقطه کشور، آماده ارائه خدمت به مصرف کنندگان گرامی میباشد و در زمان خرید، کلیه ی این گارانتی ها و وارانتی ها از طرف شرکت به صورت مکتوب اهدا خواهدشد.
باکمال اطمینان، این شرکت مدعی است که هیچ شرکت تجهیزات پزشکی تاکنون نتوانسته است چنین تضمین معتبری را به مصرف کنندگان تجهیزات خود ارائه نماید.

رگیاب های داتام راه حل های ساده ای را برای بهبود دسترسی عروقی برای بیمارانی که نیاز به تزریق یا خونگیری دارند ایجاد کرده است .  در واقع بصورت کلی روش های دسترسی وریدی یا سایر درمان ها هستند، توسعه می دهد. این شرکت تنها دستگاه غیر تماسی کلاس B را توسعه داده است که برای کمک به پزشکان و دیدن وریدهای قابل تزریق برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر و قرار دادن دقیق سوزن استفاده می‌کند.

رگیاب های داتام تجهیز به دلیل نوع فناوری و تکنولوژی آنها نیازی به کالیبراسیون ندارد و به پزشکان این امکان را می دهد که بدون نگرانی از امور نگهداری از این دستگاه در مدت های طولانی استفاده کنید.

ماموریت ما افزایش قابلیت های ارزیابی و پیدا کردن ورید و رگ ها جهت جلوگیری از عوارض صدمات سهوی در حین رگ گیری  است. در یک کلمه هدف ما بهبود بهتر تجربه بیمار و کاهش استرس پرستار است.

 

روش رگ یابی

فناوری رگیابی در رگ یاب های داتام، سطح مراقبت از دسترسی عروقی را بالا می برد. جوامع پزشکی حرفه ای پیشرو استفاده از رگ یاب را برای حمایت از بیماران تصمیم گیری آگاهانه و کیفیت مراقبت توصیه می کنند. هنگامی که پزشکان از دستگاه رگیاب مدل VNS6 استفاده می کنند، می توانند به سرعت بهترین رگ را شناسایی کنند. این نه تنها موفقیت در اولین تلاش برای تزریق یا خونگیری را به طور چشمگیری افزایش می دهد بلکه استرس بیماران و پرستاران را کاهش می دهد.

ادامه متن